Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Lapuan Kankurit Kettu – Teemu Järvi essu 120x70cm valkoinen-musta” Peruuta vastaus
© Suosiva Oy. Moottorina Boaz Marketing räätälöity Woocommerce verkkokauppa.
59.90€
Varasto loppu
Kävisikö sinulle jokin muu tuote?
ilmainen vaihto ja palautus.
Maksa verkkopankissa, laskulla tai osissa.
Valloittava Lapuan Kankureiden Kettu – Teemu Järvi essu ihastuttaa keittiössä niin kauniilla kuvalla kuin käytännöllisyydelläkin. Esiliinan on suunnitellut luontoaiheisiin erikoistunut Teemu Järvi. Hänen jokainen työnsä kumpuaa luonnosta ja hän viettääkin suuren osan vuodesta metsässä ja vesillä. Hänelle tärkeitä ovat myös perinteiset työskentelytavat
Esiliina on valmistettu Lapualla.
Avainlipputuote.
Pesu 60°C hienopesuohjelmalla ilman linkousta, erillään muusta pyykistä väljässä vedessä. Myös 40°C riittää. Vältä huuhtelu- ja valkaisuaineita. Ei rumpukuivausta. Kuosittele, mankeloi tai silitä kosteana. Värjäämätön pellava vaalenee pesujen myötä.
Materiaali: 60% eurooppalainen Masters of Linen -pellava ja 40% bio-orgaaninen puuvilla
Tuotteet omassa varastossa
tilaukset toimitetaan
Laitilan myymälästämme.
Arkisin ennen klo 14:00
tehdyt tilaukset
lähetetään samana päivänä.
100vrk palautusoikeus
ilmainen vaihto
ja palautus.
Joustavat maksutavat
Maksa verkkopankissa,
laskulla tai osissa.
Toimitushintamme kotimaahan alk. 3,90 - yli 89 euron tilauksissa 2,90 - Yli 149 euron tilaukset ilman toimituskuluja! Nouto Laitilasta aina ilmainen! (Maammekaupan myymälä Vihtorinkatu 6)
Toimitukset Eurooppaan 7,90 - 19,90 €.
Tilaa uutiskirjeemme. Saat 10 % alennuksen seuraavasta ostoksestasi!
© Suosiva Oy. Moottorina Boaz Marketing räätälöity Woocommerce verkkokauppa.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.