Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Ehta Caisa merinovillapipo musta” Peruuta vastaus
© Suosiva Oy. Moottorina Boaz Marketing räätälöity Woocommerce verkkokauppa.
49.00€ 35.00€
Varasto loppu
Kävisikö sinulle jokin muu tuote?
ilmainen vaihto ja palautus.
Maksa verkkopankissa, laskulla tai osissa.
Ehta Caisa merinovillapipo musta on hauska talven ja vähän kylmemmän ajan luottoasuste. Mukava ja kutisematon merinovilla on pipomateriaalina ehdoton, sillä se lämmittää hyvin kosteanakin.
Pipo on yhdenkoon pipo, joka istuu erinomaisesti kaikkiin 55-58 kokoisiin päihin. Malli on hauskan rento ja koska merinovillaneulos on hyvin joustavaa se ei kiristä vähän isommassakaan päässä. Pipomallin suunnittelussa on ajateltu erityisesti naisia, mutta kyllä pipo näyttää tosi hyvältä myös miehen päässä.
Pipossa on keinonahkainen merkki, jossa komeilee joko panda tai kissa ja tämä valikoituu sattumanvaraisesti.
Villa on Mulesing-vapaata merinovillaa.
Valmistettu Yli-Ullavassa.
Avainlipputuote.
Pese tuote käsin tai pesukoneessa villan pesuun tarkoitetulla pesuaineella villanpesuohjelmalla. Tasokuivatus. Ei kuivausrumpua eikä valkaisuaineita.
Tuotteet omassa varastossa
tilaukset toimitetaan
Laitilan myymälästämme.
Arkisin ennen klo 14:00
tehdyt tilaukset
lähetetään samana päivänä.
100vrk palautusoikeus
ilmainen vaihto
ja palautus.
Joustavat maksutavat
Maksa verkkopankissa,
laskulla tai osissa.
Toimitushintamme kotimaahan alk. 3,90 - yli 89 euron tilauksissa 2,90 - Yli 149 euron tilaukset ilman toimituskuluja! Nouto Laitilasta aina ilmainen! (Maammekaupan myymälä Vihtorinkatu 6)
Toimitukset Eurooppaan 7,90 - 19,90 €.
Tilaa uutiskirjeemme. Saat 10 % alennuksen seuraavasta ostoksestasi!
© Suosiva Oy. Moottorina Boaz Marketing räätälöity Woocommerce verkkokauppa.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.